• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tower Toppler Level Format Tower Toppler

Co to jest plik TTM?

Plik używany przez Tower Toppler, gra, w której gracze sterują małym, zielonym stworzeniem bezpieczeństwa, wspinając się po wieżach. Zapewnia pakiet poziomów, w tym platformy, potwory i inne przeszkody na każdym poziomie. Zapisane w skompresowanym formacie binarnym.

Misje można edytować w edytorze poziomu Tower Toppler.

Jak otworzyć plik TTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTM

Inne problemy z plikiem TTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTM:

  • plik TTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik