• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TTK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TTK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TTK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TTK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alchemy Catalyst Translation Toolkit Format Alchemy Software Development

Co to jest plik TTK?

Plik danych generowany przez program CATALYST, program lokalizacji oprogramowania. Przechowywanie przetłumaczonych plików w wysoce zoptymalizowanym formacie bazy danych umożliwiającym przechowywanie tekstu lub obiektów binarnych.

Pliki TTK to witryny, systemy pomocy online lub pliki aplikacji zapisane w bazie danych zorientowanych obiektowo nazywane narzędziami Project Translation Toolkit. Składają się z segmentów, które zawierają co najmniej jeden ciąg języka źródłowego i jego równoważny język docelowy.

Projekt TTK może być również określany jako "Pamięć tłumaczeniowa".

Jak otworzyć plik TTK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TTK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TTK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TTK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TTK

Inne problemy z plikiem TTK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TTK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TTK:

  • plik TTK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TTK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TTK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik