• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TT11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TT11. Jeżeli chcesz otworzyć plik TT11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TT11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Canada 2011 Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TT11?

Zwrot podatku powstały w kanadyjskiej wersji TurboTax 2011. Zawiera informacje podatkowe na rok podatkowy 2011. Zawiera federalny formularz T1 oraz inne konieczne formularze, takie jak formularze TD1 i T1-ADJ. Zawiera również wymagane formularze prowincji dla prowincji użytkownika.

Ponieważ pliki TT11 zawierają dane za rok podatkowy 2011, najprawdopodobniej zostaną utworzone w 2012 r. Ukończone deklaracje podatkowe programu TurboTax Canada mogą być drukowane i wysyłane pocztą elektroniczną lub elektronicznie.

Pliki TurboTax Canada 2010 są zapisywane z rozszerzeniem pliku .TT10.

Jak otworzyć plik TT11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TT11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TT11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TT11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TT11

Inne problemy z plikiem TT11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TT11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TT11:

  • plik TT11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TT11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TT11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik