• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TST. Jeżeli chcesz otworzyć plik TST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TestPoint Test Format Measurement Computing

Co to jest plik TST?

Plik TST to wstępnie skonfigurowany plik testowy używany przez TestPoint, program do projektowania aplikacji testowych i pomiarowych. Może być użyty do testowania prędkości, ciśnienia, prądu elektrycznego, napięcia i innych pomiarów naukowych.

Firma Measurement Computing specjalizuje się w pozyskiwaniu danych i sprzętu komputerowego. TestPoint oferuje narzędzia do tworzenia interfejsów użytkownika, kontrolowania sprzętu zewnętrznego, wyświetlania i przetwarzania danych oraz generowania plików raportów.

TestPoint nie jest dostępny do pobrania, ponieważ nie jest już rozwijany.

Jak otworzyć plik TST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TST

Inne problemy z plikiem TST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TST:

  • plik TST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik