• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pocket PC Skin N/A

Co to jest plik TSK?

Skóra lub motyw, stworzony dla PDA opartego na Pocket PC. Zawiera plik sterujący, główny obraz tła i obraz tła menu

Jak otworzyć plik TSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSK

Inne problemy z plikiem TSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSK:

  • plik TSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik