• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Traktor Pro MIDI Map Format Native Instruments

Co to jest plik TSI?

Plik ustawień używany przez Traktor, program DJ służący do miksowania muzyki. Może przechowywać dźwięki, efekty, klawiaturę i ustawienia układu. Można również zapisać ustawienia, które odwzorowują kontroler DJ-ów na oprogramowanie. Umożliwia zapamiętanie ustawień, a kontroler DJ-ów i oprogramowanie Traktor są zsynchronizowane podczas tworzenia mieszanek.

Aby zaimportować plik TSI, przejdź do Traktor Pro, wybierz Menedżer kontrolerów i kliknij przycisk Importuj.

Jak otworzyć plik TSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSI

Inne problemy z plikiem TSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSI:

  • plik TSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik