• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rosetta Stone Language Data Format Rosetta Stone

Co to jest plik TRS?

Zawiera informacje o języku zainstalowane przez instalatora Stone Rosetta. Niektóre są nazwane przez język (ENG01, FRA09 itd.), Podczas gdy pliki konfiguracyjne TRS są nazywane " catmpc.Trs ", " credits.Trs " i " cdid.Trs ".

Rosetta Stone to program do nauki języków dostępny dla wielu języków.

Jak otworzyć plik TRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRS

Inne problemy z plikiem TRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRS:

  • plik TRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik