• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-2 HD Video Format N/A

Co to jest plik TRP?

Plik wideo o wysokiej rozdzielczości zapisany w formacie transportowym MPEG-2 Część 1. Służy do multipleksowania cyfrowych strumieni wideo i audio oraz synchronizacji wyjścia. Zawiera funkcje korekcji błędów i jest często używany w cyfrowej transmisji wideo (DVB).

Pliki TRP często zawierają dane audio H.264 i AC3. Mogą być odtwarzane przy użyciu różnych programów do odtwarzania wideo.

Motywy transportu wideo mogą być również zapisywane jako pliki .TS.

Jak otworzyć plik TRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRP

Inne problemy z plikiem TRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRP:

  • plik TRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TRP
TRP do AVITRP do 3GPPTRP do 3GPP2TRP do FLVTRP do M2TSTRP do MKVTRP do MOVTRP do MPEGTRP do MPGTRP do MTS