• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TRIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TRIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik TRIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TRIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TRIF Tiled Raster Interchange Format Bitmap Format Tiling Task Group

Co to jest plik TRIF?

Plik obrazu bitmapowego utworzony w formacie TRIF, który został zaprojektowany przez Grupę Zadań Zadaniowych (TTG) i sponsorowany przez Narodowe Biuro Standardów w 1987 roku. Obsługuje obrazy bitonowe, które są wyłożone kwadratowymi kwadratami.

Pliki TRIF służą do wymiany dużych rysunków technicznych w formacie czarno-białym rastrowym.

Jak otworzyć plik TRIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TRIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TRIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TRIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TRIF

Inne problemy z plikiem TRIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TRIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TRIF:

  • plik TRIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TRIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TRIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik