• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPU. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Turbo Pascal Unit Format Borland

Co to jest plik TPU?

Skompilowany plik programu utworzony w Turbo Pascal w wersji 6 i starszej. Zbudowany z kodu źródłowego Pascala (. PAS) zawierającego kod zapisany w języku programowania Pascal. Utworzone przy uruchamianiu kompilatora Turbo Pascal.

Jak otworzyć plik TPU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPU

Inne problemy z plikiem TPU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPU:

  • plik TPU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik