• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TMPEG Enc Video Conversion Project Format PEGASYS

Co to jest plik TPR?

Projekt konwersji wideo utworzony za pomocą programu TMPGEnc, programu do konwersji plików wideo na różne formaty. Zawiera informacje o plikach wideo i ustawieniach kodowania. Obsługuje zarówno formaty plików PAL, jak i NTSC.

Jak otworzyć plik TPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPR

Inne problemy z plikiem TPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPR:

  • plik TPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik