• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Transit NXT Pack Translation Format STAR Group

Co to jest plik TPF?

Plik utworzony przez Transit NXT, program tłumaczenia i lokalizowania języka. Zawiera tłumaczenie terminów i zwrotów z jednego języka na inny język. Używany przez tłumaczy, aby wysłać tłumaczenie z pliku .PPF.

Jak otworzyć plik TPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPF

Inne problemy z plikiem TPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPF:

  • plik TPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik