• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JVC Cyberlink TOD Video Format CyberLink

Co to jest plik TPD?

Kamera wideo wysokiej rozdzielczości JVC edytowana przy użyciu oprogramowania do edycji wideo Cyberlink. Zapisuje dane wideo w formacie strumienia transportowego MPEG-2. Służy do zachowania formatu wysokiej rozdzielczości nagranego przez kamerę JVC.

Pliki TPD były pierwotnie nagrywane jako pliki .TOD na cyfrowych kamerach JVC Everio, takich jak modele GZ-HD3, GZ-HD5, GZ-HD6, GZ-HD7, GZ-HD30 i GZ-HD40. Po zakończeniu edycji pliki TPD mogą zostać przesłane na dysk twardy JVC i odtwarzane w kamerze.

Pliki TPD mogą być konwertowane na bardziej popularne typy plików wideo przy użyciu oprogramowania Cyberlink i innych programów do edycji wideo.

Oprogramowanie Cyberlink jest czasami dostarczane razem z zakupami kamer JVC.

Jak otworzyć plik TPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TPD

Inne problemy z plikiem TPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TPD:

  • plik TPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik