• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TP0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TP0. Jeżeli chcesz otworzyć plik TP0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TP0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mascom PVR Video Format Squared 5

Co to jest plik TP0?

Plik wideo utworzony przez urządzenia Mascom PVR. Zawiera nagranie wideo zapisane na wewnętrznym dysku urządzenia PVR. Zapisany w zastrzeżonym formacie i może być konwertowany na bardziej typowe typy plików wideo.

Jak otworzyć plik TP0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TP0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TP0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TP0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TP0

Inne problemy z plikiem TP0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TP0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TP0:

  • plik TP0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TP0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TP0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik