• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOTALSDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOTALSDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOTALSDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOTALSDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kedisoft Totals Database Format Kedisoft

Co to jest plik TOTALSDB?

Plik utworzony przez Totals, program służący do sporządzania faktur. Zapisuje bazę danych klienta, faktur i raportów. Zezwala osobistym konsultantom i właścicielom małych firm na śledzenie informacji o fakturze.

Ogółem pozwala użytkownikom edytować szablony raportów i drukować raporty, które mogą być wysyłane do klientów w celu dokonania przelewu.

Jak otworzyć plik TOTALSDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOTALSDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOTALSDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOTALSDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOTALSDB

Inne problemy z plikiem TOTALSDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOTALSDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOTALSDB:

  • plik TOTALSDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOTALSDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOTALSDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik