• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOTALSBACKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOTALSBACKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOTALSBACKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOTALSBACKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kedisoft Totals Database Backup Format Kedisoft

Co to jest plik TOTALSBACKUP?

Plik kopii zapasowej utworzony przez Totals, program służący do przygotowywania faktur. Zapisuje kopię zapasową informacji faktury w pliku .TALT. Służy do tworzenia archiwów danych faktur, które mogą być wysyłane do zewnętrznego dysku, online miejsca składowania kopii zapasowej lub innej bezpiecznej lokalizacji.

Jak otworzyć plik TOTALSBACKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOTALSBACKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOTALSBACKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOTALSBACKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOTALSBACKUP

Inne problemy z plikiem TOTALSBACKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOTALSBACKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOTALSBACKUP:

  • plik TOTALSBACKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOTALSBACKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOTALSBACKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik