• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TORRENT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TORRENT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TORRENT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TORRENT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BitTorrent Information Format BitTorrent

Co to jest plik TORRENT?

Plik TORRENT to plik używany przez BitTorrent, program wymiany plików peer-to-peer (P2P) do pobierania pliku (często z wielu lokalizacji naraz). Nie zawiera rozpowszechnianej treści, tylko metadane, które zawiera informacje o pliku lub grupie plików do pobrania, takie jak ich nazwy, rozmiary i struktura folderów.

Pobieranie plików BitTorrent dzieli się na wiele węzłów, co zmniejsza przepustowość wykorzystywaną przez główny serwer i przyspiesza pobieranie. Popularne typy plików, które można pobrać przy użyciu BitTorrent to filmy cyfrowe i programy telewizyjne, muzyka i gry wideo. Niektóre są oferowane jako bezpłatne pobieranie, a inne mogą być pobierane za opłatą.

Jak otworzyć plik TORRENT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TORRENT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TORRENT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TORRENT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TORRENT

Inne problemy z plikiem TORRENT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TORRENT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TORRENT:

  • plik TORRENT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TORRENT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TORRENT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik