• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOPPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOPPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOPPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOPPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TopSolid Project Format Missler Software

Co to jest plik TOPPRJ?

Plik pakietu CAD projektowania wykorzystywany przez TopSolid, oprogramowanie do zarządzania projektami CAD. Mogą przechowywać odniesienia do dokumentów projektu części i zestawu, dokumentów fakturowych, rysunków rysunkowych i dokumentów projektu części rozłożonych. Służy do konsolidacji i organizowania dokumentów projektu CAD.

Domyślnie pliki TOPPRJ są przechowywane w podkatalogach katalogu TopSolidPdm TopSolid (domyślnie utworzonych jako C: TopSolidPdm). Interfejs użytkownika programu zawiera pakiety dostępu do wszystkich plików projektu, więc pliki TOPPRJ nie są bezpośrednio dostępne przez użytkownika.

TopSolid używa wbudowanego programu Microsoft SQL Server do przechowywania dokumentów i dokumentów projektu.

Jak otworzyć plik TOPPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOPPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOPPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOPPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOPPRJ

Inne problemy z plikiem TOPPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOPPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOPPRJ:

  • plik TOPPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOPPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOPPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik