• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Table Of Contents Format QUALCOMM

Co to jest plik TOC?

Zawiera spis treści dla wiadomości przechowywanych w folderze Eudora. Wyświetla listę wszystkich wiadomości wyświetlanych podczas otwierania folderu pocztowego w programie Eudora.

Eudora nie jest już aktywnie rozwijana.

in.Toc - Skrzynka odbiorcza spis treści

out.Toc - Skrzynka nadawcza Spis treści

junk.Toc - Junkmail spis treści

trash.Toc - Spis treści

Jak otworzyć plik TOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TOC

Inne problemy z plikiem TOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TOC:

  • plik TOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik