• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Timeless Time & Expense Multi-user Settings Format Telemate

Co to jest plik TMS?

Skrypt, który uruchamia polecenia w programie Telemate, starszym programie komunikacyjnym DOS. Często używany jako skrypt połączenia do łączenia się z systemem tablicy ogłoszeń za pośrednictwem modemu telefonicznego.

Jak otworzyć plik TMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMS

Inne problemy z plikiem TMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMS:

  • plik TMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik