• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apimac Timer Settings Format Apimac Intuitive Software

Co to jest plik TMR?

Plik utworzony przez program Timer, narzędzie stopera i zegara dla systemu Mac OS X. Zawiera zapisane ustawienia zegara dla stopera, odliczania, budzika i standardowych funkcji zegara. Służy do zapisywania i ponownego użycia ustawień utworzonych w programie.

Jak otworzyć plik TMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMR

Inne problemy z plikiem TMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMR:

  • plik TMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik