• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMate Project Format MacroMates

Co to jest plik TMPROJ?

Plik projektu utworzony przez TextMate, edytor tekstowy Mac, który obsługuje edytowanie i podświetlanie składni w wielu językach programowania. Zapisano w formacie XML i zawiera odniesienia do plików projektu. Zapisuje również aktualnie otwarte ustawienia plików, preferencji i edytora.

Pliki TMPROJ są używane do porządkowania plików kodu źródłowego razem w projekcie.

Jak otworzyć plik TMPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMPROJ

Inne problemy z plikiem TMPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMPROJ:

  • plik TMPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik