• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMLANGUAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMLANGUAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMLANGUAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMLANGUAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMate Grammar Format MacroMates

Co to jest plik TMLANGUAGE?

Plik gramatyki języka używany przez TextMate, edytor kodu źródłowego systemu Mac OS X. Zawiera specyfikację składni języka programowania. Służy do dodawania podświetlania składni dla dodatkowych języków.

Pliki TMLANGUAGE są zapisywane przy użyciu formatowania XML, ale mogą być zakodowane binarną reprezentacją danych XML.

Pliki gramatyki języka TextMate są często zapisywane jako binarne pliki listy (.PLIST). Na przykład niektóre z plików .TALMUNDLE dołączonych do instalacji TextMate zawierają plik PLIST w katalogu / Syntaxes /.

Jak otworzyć plik TMLANGUAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMLANGUAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMLANGUAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMLANGUAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMLANGUAGE

Inne problemy z plikiem TMLANGUAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMLANGUAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMLANGUAGE:

  • plik TMLANGUAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMLANGUAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMLANGUAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik