• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TM8

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TM8. Jeżeli chcesz otworzyć plik TM8, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TM8

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TMC Audio Format Theta Music Composer

Co to jest plik TM8?

Plik dźwiękowy stworzony przez Theta Music Composer (TMC), edytor muzyki Atari. Używany jako format dla użytkowników chcących w pełni wykorzystać możliwości stereofonicznego Atari. Obsługuje 8 kanałów i różni się od podobnego formatu .TMC, który obsługuje tylko mono i stereo.

Pliki TM8 mogą być odtwarzane za pomocą ASAP - innego niewłaściwego odtwarzacza Atari.

Jak otworzyć plik TM8?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TM8 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TM8 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TM8 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TM8

Inne problemy z plikiem TM8

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TM8 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TM8:

  • plik TM8 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TM8 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TM8 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik