• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wintertree Dictionary Format N/A

Co to jest plik TLX?

Plik słownika używany przez różne programy. Zawiera listę wyrazów dla określonego języka, np. Angielski amerykański, angielski brytyjski lub hiszpański. Czasami rozprowadzane obok pliku .CLX, który zawiera bardziej wyczerpującą listę wyrazów.

Pliki TLX są używane przez sprawdzanie pisowni aplikacji do sprawdzania poprawności dokumentów. Jeśli są rozprowadzane z plikiem słownika CLX, zazwyczaj zawierają krótsze listy niż plik CLX.

Jak otworzyć plik TLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLX

Inne problemy z plikiem TLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLX:

  • plik TLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik