• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLO. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS User Table Lookup Format IBM

Co to jest plik TLO?

Plik definicji tabeli utworzony przez program SPSS w wersji 15 lub starszej. Zapisuje właściwości definiujące wygląd danych wyjściowych. Służy do wyświetlania wyników analizy przy użyciu tego samego formatu.

Pliki TLO mogą być otwierane tylko w wersji SPSS 15 i starszej. Wersje SPSS 16 i nowszych wersji używają rozszerzenia .STT dla TableLooks.

Jak otworzyć plik TLO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLO

Inne problemy z plikiem TLO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLO:

  • plik TLO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik