• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLI. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Typelib Generated C/C++ Inline Format N/A

Co to jest plik TLI?

Nagłówek kodu źródłowego wygenerowany przez kompilator C / C ++. Zawiera wbudowane funkcje opakowania generowane przez dyrektywę #import. Używany w połączeniu z plikiem .TLH w celu zrekonstruowania zawartości biblioteki typu w kodzie źródłowym C / C ++.

Zarówno pliki TLH, jak i TLI są generowane przez #import directive.

Jak otworzyć plik TLI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLI

Inne problemy z plikiem TLI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLI:

  • plik TLI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik