• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLH. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Typelib Generated C/C++ Header Format Microsoft

Co to jest plik TLH?

Plik nagłówkowy wygenerowany przez kompilator Microsoft C / C ++. Zawiera definicje interfejsów i identyfikatorów generowanych przez dyrektywę #import. Używany w połączeniu z plikiem .TLI w celu zrekonstruowania zawartości biblioteki typu kompilowanego do wykorzystania w kodzie źródłowym C / C ++.

Dyrektywa #import generuje zarówno pliki TLH, jak i TLI. Na przykład polecenie #import "mylib.Tlb" generuje pliki "mylib.Tlh" i "mylib.Tli" z pliku .TLB.

Jak otworzyć plik TLH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLH

Inne problemy z plikiem TLH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLH:

  • plik TLH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik