• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TL5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TL5. Jeżeli chcesz otworzyć plik TL5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TL5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Timeliner 5 Format Tom Snyder Productions

Co to jest plik TL5?

Plik projektu stworzony przez Timeliner 5, narzędzie edukacyjne, które pozwala uczniom na tworzenie terminów i innych wizualnych prezentacji informacji. Mogą zawierać zdjęcia, tekst, daty i wykresy utworzone przez studenta.

Projekty Timlinera mogą być wykorzystywane w różnorodnych ustawieniach programu nauczania, w tym w programach społecznych, językowych, matematyce i nauce. Uczniowie mogą wykorzystywać swoje projekty do prezentacji, a także do nauki materiału klasy.

Jak otworzyć plik TL5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TL5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TL5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TL5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TL5

Inne problemy z plikiem TL5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TL5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TL5:

  • plik TL5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TL5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TL5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik