• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TKR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TKR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TKR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TKR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ESignal Ticker Format Microsoft

Co to jest plik TKR?

Plik używany przez Tinker, darmową grę robota układanki opracowaną przez Microsoft Games. Zawiera poziom, w którym gracze kontrolują Tinkera, robota, przez łamigłówki i contraptions. Służy do zapisywania wstępnie zainstalowanych poziomów i poziomów niestandardowych.

Poziomy Tinkera przechowują obiekty poziomu, położenie obiektów i ilość czasu, w którą gracz musi wypełnić poziom.

Tinker jest dostępny w dwóch różnych wersjach: 1) w systemie Windows Vista Ultimate Ultimate Extras oraz 2) na platformie Microsoft Games for Windows Marketplace. W systemie Windows 7 program Tinker może być pobierany i instalowany tylko za pośrednictwem aplikacji Microsoft Games for Windows Marketplace.

Poziomy niestandardowe można tworzyć przy użyciu edytora Tinker Edytor gier Fuel, ale ten edytor działa tylko w wersji dodatku Windows Ultimate Extras programu Tinker.

Jak otworzyć plik TKR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TKR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TKR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TKR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TKR

Inne problemy z plikiem TKR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TKR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TKR:

  • plik TKR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TKR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TKR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik