• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TJP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TJP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TJP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TJP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TaskJuggler Project Format TaskJuggler

Co to jest plik TJP?

Plik projektu utworzony za pomocą narzędzia TaskJuggler, narzędzia do zarządzania projektami open source. Służy do zarządzania i analizy zadań, zasobów, kosztów, wydajności, itd.

Pliki TJP są zapisywane jako dokumenty tekstowe zapisane w zastrzeżonym języku programowania. Każdy plik składa się z głównego pliku projektu i zawartości pod-plików zawartych w pliku głównym.

Jak otworzyć plik TJP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TJP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TJP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TJP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TJP

Inne problemy z plikiem TJP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TJP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TJP:

  • plik TJP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TJP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TJP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik