• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIVO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIVO. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIVO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIVO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TiVo Video Format TiVo

Co to jest plik TIVO?

Plik wideo nagrany przez urządzenie TiVo DVR. Przechowuje wideo przy użyciu kompresji MPEG-2 i obejmuje ochronę praw autorskich. Służy do zapisywania programów telewizyjnych i filmów do obejrzenia później.

Jak otworzyć plik TIVO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIVO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIVO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIVO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIVO

Inne problemy z plikiem TIVO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIVO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIVO:

  • plik TIVO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIVO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIVO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik