• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIME. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LIGHT Format Light of Creativity

Co to jest plik TIME?

Plik utworzony przez LIGHT, czyli System internetowy, który pomaga użytkownikom rejestrować, organizować i dzielić się życiem. Zawiera grupę postów i reprezentuje folder na stronie użytkownika użytkownika.

Plik TIME nie jest już używany, ponieważ wszystkie dane użytkownika są teraz przechowywane w pliku .LIFE.

Jak otworzyć plik TIME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIME

Inne problemy z plikiem TIME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIME:

  • plik TIME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik