• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Texas Instruments Connect Backup Format Texas Instruments

Co to jest plik TIG?

Plik kopii zapasowej utworzony przez TI Connect, aplikację służącą do zarządzania danymi na kalkulatorach Texas Instruments (TI). Zapewnia pełną kopię zapasową danych w kalkulatorze, w tym aplikacje i ustawienia. Służy do przywracania stanu kalkulatora po podłączeniu przez TI Connect.

Pliki TIG mogą zostać użyte do przywrócenia stanu instalacji fabrycznej, jeśli programy zostaną przypadkowo usunięte. Skorzystaj z witryny TI, aby uzyskać odpowiedni plik dla swojej wersji kalkulatora.

Plik TIG może zostać otwarty przez programy, które mogą otwierać pliki .ZIP, takie jak Smith Micro StuffIt Expander.

Pliki TIG obsługują urządzenia typu TI, takie jak kalkulatory serii TI-83 i TI-84.

Jak otworzyć plik TIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIG

Inne problemy z plikiem TIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIG:

  • plik TIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik