• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CrossTie Installer Format Codeweavers

Co to jest plik TIE?

Plik używany przez program CrossOver, program służący do uruchamiania programów Windows na komputerach Mac i Linux. Zapisano w formacie XML i zawiera parametry określające sposób pobierania i instalowania aplikacji Windows.

Pliki konfiguracyjne CrossTie są często pobierane i uruchamiane przez kliknięcie przycisku "Install through CrossTie" umieszczonego na stronach internetowych w Centrum zgodności z CrossTie, który znajduje się w witrynie CrossOver.

Pliki konfiguracyjne CrossOver poprzednio używały rozszerzenia .C4P.

Jak otworzyć plik TIE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIE

Inne problemy z plikiem TIE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIE:

  • plik TIE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik