• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THM. Jeżeli chcesz otworzyć plik THM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Mobile Phone Theme Format N/A

Co to jest plik THM?

Mały obraz o rozmiarze ikon, który reprezentuje większy obraz. Najczęściej używane w internecie iw galeriach clipartów. Mogą być tworzone przez różne programy do edycji zdjęć lub wideo. Także produkowane przez niektóre aparaty cyfrowe jako małe przykładowe zdjęcia zdjęć zrobionych przez aparat.

Jak otworzyć plik THM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THM

Inne problemy z plikiem THM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THM:

  • plik THM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik