• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TGF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TGF. Jeżeli chcesz otworzyć plik TGF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TGF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Trival Graph Format N/A

Co to jest plik TGF?

Plik utworzony w formacie wykresów nieprzewidywalnych (TGF), prostym formacie tekstowym służącym do opisywania prostych struktur graficznych. Zawiera węzły i krawędzie, ale nie obsługuje zagnieżdżonych wykresów ani informacji o układzie graficznym.

Jak otworzyć plik TGF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TGF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TGF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TGF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TGF

Inne problemy z plikiem TGF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TGF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TGF:

  • plik TGF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TGF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TGF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik