• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TG. Jeżeli chcesz otworzyć plik TG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gzip Compressed TAR Archive N/A

Co to jest plik TG?

Zbiór plików zapisanych w archiwum .TAR i skompresowanych przy użyciu kompresji .GZIP. Zazwyczaj używany do archiwizacji grup plików w systemach Unix. Nazywany także "tarball".

Archiwa Tar, które są skompresowane przez Gzip, również korzystają z rozszerzenia pliku .TGZ.

Jak otworzyć plik TG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TG

Inne problemy z plikiem TG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TG:

  • plik TG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik