• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TFRD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TFRD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TFRD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TFRD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tape Image Format Requirements Document National Geospatial-Intelligence Agency

Co to jest plik TFRD?

Format danych obrazowych wykorzystywany przez National Geospatial-Intelligence Agency (NGA) do przechowywania danych geoprzestrzennych. Może zawierać zarówno dane obrazowe, jak i tekstowe. Używane do renderowania danych geolokalizacyjnych w aplikacjach GIS.

Pliki TFRD są podobne do plików .NITF, ale korzystają z większej kompresji. Mogą być otwierane przez różne aplikacje NITFS.

Jak otworzyć plik TFRD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TFRD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TFRD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TFRD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TFRD

Inne problemy z plikiem TFRD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TFRD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TFRD:

  • plik TFRD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TFRD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TFRD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik