• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TFR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TFR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TFR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TFR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Star Wars Tie Fighter Game Pilot Format LucasArts

Co to jest plik TFR?

Plik gry stworzony przez Star Wars: TIE Fighter, starsza gra komputerowa wydana w 1994 roku. Używana jako zapisany format gry służący do przechowywania postępów w grach i informacji pilota gracza.

TIE Fighter może być uruchomiony na nowoczesnych komputerach za pomocą oprogramowania do emulacji DOSBox.

Jak otworzyć plik TFR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TFR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TFR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TFR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TFR

Inne problemy z plikiem TFR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TFR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TFR:

  • plik TFR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TFR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TFR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik