• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tape Format Requirements Document Format N/A

Co to jest plik TFD?

Przechowuje dane geolokalizacyjne w standardowym formacie, który może być odczytywany przez różne aplikacje NITFS. Podobne do pliku .NITF, ale używa większego kompresji.

Pliki TFD często używają rozszerzenia .TFRD.

Jak otworzyć plik TFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TFD

Inne problemy z plikiem TFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TFD:

  • plik TFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik