• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEX0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEX0. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEX0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEX0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Wii Texture Format N/A

Co to jest plik TEX0?

Plik tekstur używany przez gry Nintendo Wii, takie jak Mario Kart Wii. Zazwyczaj znajduje się w pliku pakietu zasobów (.BRRES) i zawiera tekstury, które są używane do wyświetlania wyglądu powierzchni modeli 3D.

Możesz otwierać pliki BRRES i TEX0 za pomocą narzędzia BrawlBox.

Jak otworzyć plik TEX0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEX0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEX0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEX0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEX0

Inne problemy z plikiem TEX0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEX0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEX0:

  • plik TEX0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEX0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEX0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik