• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TERMINAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TERMINAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik TERMINAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TERMINAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Terminal Settings Format Apple

Co to jest plik TERMINAL?

Plik ustawień utworzony przez program Apple Terminal, narzędzie wiersza polecenia dołączone do systemu Mac OS X (Terminal.App). Zapisuje ustawienia wygląd okien, takie jak czcionka, tekst i tło, rozmiar okna i polecenia uruchamiania powłoki. Może być również używany do zapisywania grupy okien, która jest układem wielu otwartych okien (Window & rarr. Zapisz system Windows jako grupę ....

Plik TERMINAL można wyeksportować, wybierając Shell & rarr. Ustawienia eksportu ... Z menu aplikacji. Tygodnie możesz wybrać Terminal & rarr. Preferencje ..., wybierz kartę "Ustawienia", a następnie z menu opcji kolumny po lewej stronie wybierz opcję "Eksportuj". Możesz również zaimportować ustawienia terminala, wybierając "Importuj" lub wybierając Shell & rarr. Importuj ... Z menu aplikacji.

Deweloperzy i administratorzy systemów często używają różnych ustawień terminala dla różnych zadań. Na przykład, podczas gdy jeden z programów może zostać użyty do opracowania kodu źródłowego, inny może być używany do administrowania SSH.

Terminal zawiera kilka wstępnie zdefiniowanych ustawień, które można uzyskać z poziomu karty "Ustawienia" w oknie preferencji aplikacji.

Jak otworzyć plik TERMINAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TERMINAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TERMINAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TERMINAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TERMINAL

Inne problemy z plikiem TERMINAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TERMINAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TERMINAL:

  • plik TERMINAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TERMINAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TERMINAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik