• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEACHER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEACHER. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEACHER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEACHER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Response Teacher Database Format SMART Technologies

Co to jest plik TEACHER?

Plik utworzony przez oprogramowanie SMART Response, wykorzystywane w ustawieniach edukacyjnych, które pomagają nauczycielom i studentom zarządzać informacjami w klasie. Zawiera listę klas, profile uczniów i wyniki oceny. Służy do generowania raportów uczniowskich, a także przesyłania danych w klasie między komputerami szkolnymi.

Jak otworzyć plik TEACHER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEACHER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEACHER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEACHER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEACHER

Inne problemy z plikiem TEACHER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEACHER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEACHER:

  • plik TEACHER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEACHER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEACHER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik