• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Textease CT Database Format Lightbox Education

Co to jest plik TE?

Baza danych utworzona za pomocą Textease, programu ICT (Information and Communications Technology) przeznaczonego do celów edukacyjnych. Może zawierać wiele pól zawierających formularze, tekst, obrazy i inne dane.

Pola TE są zapisywane razem z odpowiednim plikiem .MUD, gdy tworzona jest wieloużytkownikowa baza danych.

Jak otworzyć plik TE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TE

Inne problemy z plikiem TE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TE:

  • plik TE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik