• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
THOR Data Tree Format Daylight Chemical Information Systems

Co to jest plik TDT?

Plik Danych Danych Thor (Thor Tree Tree - TDT) wykorzystywany przez THOR-Merlin, program bazy danych służący do przechowywania i pobierania informacji chemicznych. Zawiera dane podobne do tezaurusa, które odnosi się do informacji i koncepcji chemicznych.

Pliki TDT są używane do łączenia informacji i przekazywania informacji między programami używającymi różnych języków i terminów. Są one przechowywane w formacie zwykłego tekstu, ale nie są łatwe do odczytania ze względu na swoją niestandardową składnię.

Jak otworzyć plik TDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDT

Inne problemy z plikiem TDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDT:

  • plik TDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik