• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabVIEW Binary Measurement Format National Instruments

Co to jest plik TDM?

Plik pomiarowy używany przez LabVIEW, program używany do współpracy z urządzeniami sprzętowymi. Zawiera dane binarne albo zapisane przy użyciu operacji "Zapis do pliku pomiarowego" lub czytać przy użyciu funkcji "Odczyt z pliku pomiarowego".

Pliki TDM są używane do przechowywania pomiarów instrumentacyjnych. Mogą być również przechowywane w formacie tekstowym ASCII za pomocą plików .LVM.

Jak otworzyć plik TDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDM

Inne problemy z plikiem TDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDM:

  • plik TDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik