• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Data Description Format Impulse

Co to jest plik TDDD?

Trójwymiarowy plik danych obrazowych stworzony przez firmę Imagine, starszy model 3D i program do raytracingu. Sklepy 3D i opcjonalnie obserwatorzy. Może służyć do renderowania obrazów 3D z różnych perspektyw obserwatora.

Imagine był pierwotnie opracowany dla komputerów Amiga, ale później został wydany na platformy MS-DOS i Windows. Oprogramowanie nie jest już obsługiwane. Imagine był wcześniej nazywany TurboSilver.

Jak otworzyć plik TDDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDDD

Inne problemy z plikiem TDDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDDD:

  • plik TDDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik