• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EBay Turbo Lister Format eBay

Co to jest plik TDB?

Plik kopii zapasowej utworzony przez Turbo Lister, program, który pomaga użytkownikom tworzyć profesjonalne aukcje eBay, a także edytować i przesyłać artykuły luzem. Zawiera kopię zapasową wszystkich aukcji eBay dla konkretnego użytkownika. Zapisano w katalogu "Data" w instalacji Turbo Lister.

Jak otworzyć plik TDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDB

Inne problemy z plikiem TDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDB:

  • plik TDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik