• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Palm To Do Format Palm

Co to jest plik TDA?

Lista rzeczy do zrobienia utworzona za pomocą Palm PDA. Przechowywany w formacie bazy danych zawierającym kilka różnych pól dla każdego wpisu. Służy do tworzenia listy zadań lub "rzeczy do zrobienia". Można otworzyć za pomocą oprogramowania Palm Desktop.

Jak otworzyć plik TDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDA

Inne problemy z plikiem TDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDA:

  • plik TDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik